piektdiena, janvāris 15, 2010

Meklēju pazudušas lietas

Tā nu ir sanācis, ka vakar kāds nelūgts ciemiņš paviesojās manā mājvietā un paņēma dažas lietas, kuras nepiederēja viņam. Tāpēc lūgšu Jums būt manām acīm un manām ausīm. Esmu jau samierinājies, ka zaudēto neatgūšus, bet nu pamēģināsim eksperimentu "Cik spēcīgi ir sociālie tīkli nozagto lietu meklēšanā". Redzēsim, varbūt tomēr kāds kaut ko pamanīs. Lai veicas meklēšanā!

Tātad meklēšanā tiek izsludināti:
1) Laptop ASUS Z53S. Īpašas pazīmes:
1.1) Vāks aplīmēts ar uzlīmēm, kuras protams var būt jau noņemtas. Uzlīmes bija: "Fizmatdienas", Apple logo - baltais iekostais ābolītis, KoRn simbolika un Testament simbolika.
1.2) Nestandarta operētājsistēmas (ja nav nomainītas). Noklusētā ir openSUSE 11.2 Gnome. Ir arī Windows XP. Standarta operētājsistēma bija Windows Vista Home.
1.3) RAM ir 2 GB. Standartā bija tikai 1 GB.
1.4) Bez orģinālās somas, bez servisa diskiem.

2) Netbook Lenovo IdeaPad S10e Red. Īpašas pazīmes:
2.1) Uz vāka ir uzraksts "Lenovo", bet viens no burtiem ir noplīsis (īsti neatceros kurš - iespējams "n") un uz tā ir uzlīmēta maza sarkana uzlīmīte puķītes formā (ja tā nebūs noņemta).
2.2) Operētājsistēma (ja nav nomainīta) ir Windows XP krievu valodā.
2.3) Komplektā iespējams neorģināla Netbooku somiņa pelēkā krāsā ar oranžu rāvējslēdzēju.

3) Apple iPod nano. Ceturtā paaudze laikam, 16 GB. Īpašas pazīmes:
3.1) Otrā pusē unikāls gravējums "djhurio".
3.2) Austiņām (ja tās nav nomainītas) ir bojāta tā gumijas maliņa - tāda saplaisājusi tā ir (abām ausīm).
3.3) USB kabelis iespējams nav standarta (ja nav nomainīts) - tāds ķīniešu darinājums ar vadu, kurš pavelkot pats saritinās plastmasas kastītē.

4) Fotoaparāts Cannon 400D ar standarta objektīvu un foto somu. Īpaša pazīme - trūkst tā gumija, kura ir uz actiņas (tur, kur skatās, kad fotogrāfē).

Vēl ir daži sīkumi, bet tos ir grūti vai nav vērts aprakstīt.

Ja ir kādas aizdomas, ka esat kaut kur pamanījuši aprakstītās mantas, tad ziņojiet man kaut kādā veidā (martins.liberts@gmail.com, 26411543) vai policijai (viņiem mantu apraksti ir).

Paldies jau iepriekš, ja izdosies :)
kaut kāda atlīdzība garantēta ;)

P.S. Iespējams līdzīgs gadījums: http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/searches-finds/search-of-the-stolen-items/jkgxo.html

1 komentārs:

es_pate teica...

ieteiktu apstaigat tuvākos Lombardus Tavā rajona-varbūt mantas ir tur, nepārdotas, un citus saimniekus tālāk vēl nav atradušas!!
Veiksmi!!